Jak działa wypożyczalnia napisów LED i kiedy warto z niej skorzystać?

Ostatnimi czasy bardzo popularne stało się wynajmowanie napisów LED, zwłaszcza na wyjątkowe okazje, takie jak wesele czy urodziny. Ich piękne, ciepłe kolory i delikatne światło, które dają, sprawiają, że mają wielu miłośników, zaś na rynku pojawia się coraz więcej firm wynajmujących napisy LED. Czy warto więc je wynająć? Sprawdźmy i dowiedzmy się, co może zaoferować wypożyczalnia napisów LED.

Możliwość zmiany koloru i jasności

Napisy ledowe neonowe posiadają pilota, dzięki któremu można sterować ich barwą i zmieniać jasność, żeby zmienić nastrój. Przykładowo na weselu, na początek zapewne wybierzemy jasny kolor, zaś w miarę przebiegu imprezy zaczniemy ożywiać scenerię odważniejszymi kolorami neonu. Napisy można również rozjaśnić lub ściemnić, albo wyłączyć.

Energooszczędność

Napisy te są energooszczędne: choć wymagają podłączenia do prądu, nie pobierają go wiele, natomiast ich żywotność jest długa, a napięcie w pełni bezpieczne dla użytkownika podpinającego kabel do gniazdka. Ponadto kable są dość długie i można w razie potrzeby podłączyć przedłużacz.

Estetyczny wygląd napisów

Oprócz ściśle technicznych faktów, napisy są estetyczne. Skoro nie posiadają stelażu z flexi, a zamiast niego są wykonane (w łącznikach literek) z ażurowych, niewidocznych po włączeniu napisu – materiałów. Kable natomiast są bezbarwne, więc niemalże ich nie widać i łatwo można je przykryć, aby nie psuły charakteru imprezy.

Wysoka wytrzymałość i mała waga – wypożyczalnia napisów LED

Przenieść i zamontować napis jest łatwo, ponieważ są one lekkie i dość poręczne. Aby je przymocować w zależności od wybranej opcji, wystarczą żyłki do przypięcia, a niekiedy nawet można je po prostu położyć na ziemi lub podstawce. Oprócz tego napisy są bardzo żywotne: każdy działa nawet przez kilka lat, dlatego też wypożyczalnia napisów LED święci triumfy i przynosi właścicielom zyski. Wszak nie trzeba ich stale robić od nowa, ponieważ lampki wyczerpują się po wielu godzinach użytkowania.

Jakie istnieją rodzaje napisów świetlnych?

Właściwie jest to kluczowe pytanie, ponieważ niemalże nikt nie wie, jak odróżnić napisy neonowe od ledowych, a wiedząc jeszcze, iż ostatnio w sklepach znajdziemy neony ledowe, doprawdy można się zupełnie pogubić. Skoro bowiem neony a ledy to co innego, to dlaczego stworzono ich połączenie? Spokojnie, zaraz wszystkiego się po kolei dowiemy.

Zacznijmy więc od krótkiej charakterystyki każdego z wymienionych.

1. Napisy neonowe

W latach 80. i 90. właściwie cała Ameryka była rozświetlona ich blaskiem. I nie tylko: w Polsce również znaleźć można było wiele tego typu dekoracji. Są one niebywale barwne i piękne, dlatego do dzisiaj są robione i wiele marek wciąż je kupuje. Sednem tego typu napisów jest ich wykonanie, są one bowiem ze szkła wypełnionego gazem nadającym kolorki.

2. Napisy LED Flex

Są wykonane z elastycznego ledowego wężyka, który przypomina te neonowe. Jednak na tym podobieństwo się kończy, ponieważ wykonane są przeważnie z silikonu, przez co ich kształtu nie można zmieniać, zaś stelaż jest z plexi.

3. Neony Ledowe

Najbardziej zaskakujące i nietypowe z rodzajów wymienionych napisów. Są przecież połączeniem neonu i LED, a więc wykonane są z obu tych materiałów. Wnętrze jest zrobione z ledowych lampek, taśmy ledowej, a zewnętrzne osłonienie stanowi bezbarwny neon.

Jak widać napisy LED, są jak najbardziej opłacalne, albowiem poetycznie rzecz ujmując, rozświetlają swym ciepłym blaskiem każdą uroczystość i uszczęśliwiają osobę, dla której zostały specjalnie zakupione, aby przynieść jej radość. Dlatego też takie okazje jak wesele czy urodziny będą zdecydowanie przecudowne, jeśli postanowimy uświęcić owe taką wspaniałą dekoracją. Nawet parapetówka czy inna tego typu impreza będą gwarantować dobrą oprawę dekoracyjną. Wobec tego, jeśli jeszcze się wahamy, śmiało zapytajmy fachowców o cenę dekoracji i jej wymagania, a także wszystkie inne ważne kwestie i niezbędne dla nas pytania. Właściciel firmy powinien pomóc nam wybrać najpiękniejszą dekorację świetlną i doradzić, po wysłuchaniu naszych wymagań, która najlepiej będzie dla nas pasować i sprawi nam radość.

orognost.com https://www.autogielda.pl/artykulubezpieczeniemotocykla.html https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/