Szezlong ogrodowy – niebanalny i oryginalny mebel!

Nowoczesne meble ogrodowe zaskakują designem oraz trwałością – klienci chętnie sięgają po oryginalne wzornictwo, dzięki czemu przestrzenie wypoczynkowe nabierają pięknej oprawy. Szukając nietuzinkowych mebli warto postawić na szezlong ogrodowy – jest to wygodna leżanka, która sprawdzi się zarówno w ogrodzie, na tarasie czy nawet na balkonie, zapewniając wysoki komfort. Jaki szezlong ogrodowy wybrać? Czym się kierować?

Idealny szezlong ogrodowy – trwały i lekki

Szukając mebli takich jak szezlong ogrodowy przede wszystkim stawiamy na wysoką jakość oraz wagę – pragniemy, aby wybrane meble ogrodowe były lekkie. Szezlong ogrodowy doskonale wpisuje się w te oczekiwania – jest lekki, funkcjonalny oraz trwały. Nowoczesne szezlongi znaleźć można na stronie Oltre.pl. Szezlong to nowoczesna leżanka, która pozwoli na wygodne opalanie się, drzemanie czy czytanie w cieniu parasola. O wygodę użytkownika zadba regulowany zagłówek, jak również podłokietniki. Uzupełnieniem takiego mebla może być niewielki stolik przysuwany do leżanki. Bez trudu zmieścimy na nim szklankę z lemoniadą czy ulubioną książkę.

Jak skonstruowany jest szezlong ogrodowy?

Funkcjonalny szezlong ogrodowy to mebel, który z pewnością zmieni przestrzeń, poprawi jej estetykę i zapewni komfort. Niska waga mebla to zasługa zastosowania aluminiowej konstrukcji, którą dodatkowo malowano proszkowo, by lepiej zabezpieczyć ją przed działaniem wilgoci i korozją. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa, która nie płowieje, nie wchłania brudu, jest zabezpieczona przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. W czasie jesieni i zimy szezlong może być dodatkowo przykryty dedykowanym pokrowcem ogrodowym, który uchroni go przed osiadaniem kurzu. Dzięki niewielkim ściągaczom pokrowiec idealnie pasować będzie do szezlonga.

 

 

https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/ https://goldavocado.pl/komfort-i-styl-w-kuchni-wybierz-idealny-hoker/ https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/