Szafy na zamówienie – wygodne i funkcjonalne!

Aranżacja mieszkania może okazać się wyzwaniem, szczególnie kiedy do dyspozycji nie mam wiele miejsca. Okazuje się jednak, że nawet kawalerka może być urządzona w sposób ciekawy i funkcjonalny – pomogą w tym szafy na zamówienie. Jak tworzone są takie szafy? Czy sprawdzą się w każdym wnętrzu?

Szafy na zamówienie – meble tworzone z myślą o użytkowniku

Szafy na zamówienie są dzisiaj jednymi z najbardziej cenionych, kiedy mowa o funkcjonalnej aranżacji przestrzeni – zapewniają pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej, specjalizującej się w tworzeniu szaf na wymiar. Szafy tego typu sprawdzą się zarówno w małych, jak i większych pomieszczeniach, pozwalając na praktyczne zaaranżowanie przestrzeni, oraz optymalne jej wykorzystanie. Zaletą szafy na zamówienie jest również to, że może być ona doskonale dopasowana do istniejącej już aranżacji przestrzeni – pozwoli na to szeroki wybór materiałów (płyty MDF, lite drewno), jak i materiałów wykończeniowych (akry, lakier, fornir, lustra, szkło). Tak duża różnorodność pozwoli też na wykreowanie szafy, której nie ma nikt inny.

Jak projektuje się szafy na zamówienie?

Decydując się na szafę na zamówienie, przede wszystkim konieczne jest dokładne wymierzenie miejsca, gdzie ma ona stanąć. Warto mieć na uwadze, że szafy tego typu doskonale sprawdzą się do wykorzystania problematycznych wnęk czy skosów. Kolejno konieczne wybranie jest materiałów oraz omówienie z projektantem jak ma wyglądać wnętrze szafy. Klient decyduje o tym, gdzie i w jakiej ilości znajda się szuflady, półki. Gdzie zawieszony zostanie drążek na ubrania, czy wewnątrz szafy zostaną zastosowanie innowacyjne systemy nośne. Konieczne jest też wybranie akcesoriów – wśród najpopularniejszych wymienia się dzisiaj zawiasy i prowadnice z hamulcami.

zobacz https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/ https://gosciniecmurckowski.pl/delikatnosc-i-surowosc-konsola-waska-do-przedpokoju-w-stylu-loft/