Zabezpieczenie floty samochodów dostawczych 

Zabezpieczenie własnych samochodów ciężarowych w przypadku prowadzenia firmy przewozowej jest bardzo ważne. Obecnie na świecie jest tak dużo zagrożeń, że dobre firmowe ubezpieczenie to podstawa. Bardzo wygodną opcją jest jednoczesne ubezpieczenie wielu ciężarówek za pomocą ubezpieczenia flotowego. Wystarczy posiadać kilka pojazdów, aby zrobić to za jednym razem!

 

Jakie usługi można zawrzeć w ubezpieczeniu flotowym?

 

Różnorodne firmy proponują różnorodne ubezpieczenia flotowe. Dobre warunki takiej umowy są podstawą w uzyskaniu konkretnego wsparcia w najbardziej podbramkowych sytuacjach. Dlatego spisując umowę warto zawrzeć w niej wszystkie możliwości takie jak choćby oferta Truck Assistance z oddaloną odległością holowania. Bez takiego pakietu mimo ubezpieczenia pojazdu kierowca może zostać osamotniony podczas awarii pojazdu daleko od firmowej bazy. Wtedy ubezpieczenie nie będzie pomocne, a firma będzie musiała wspomóc kierowcę opłacając jego holowanie z własnej kieszeni.

 

Oprócz możliwości Truck Assistance ubezpieczenie flotowe może zawierać podstawowe OC jak i rozbudowane AC. Jako pakiet OC jest on obowiązkowy, aby w ogóle wyjechać na drogę tak pakiet AC to dodatek, który może w realny sposób wpłynąć na prawidłowe funkcjonowanie pojazdu i zabezpieczyć portfel przedsiębiorcy przed usterkami z winy kierowcy. Często są oni w trasie nawet przez kilka tygodni – a to potrafi być wyczerpujące. Wtedy mimo przeprowadzania regularnych przerw czasem kierowca może się rozkojarzyć i uszkodzić pojazd z własnej winy. Dochodzą do tego kradzieże i negatywny wpływ warunków atmosferycznych na pojazd. To wszystko może zabezpieczyć dobre ubezpieczenie flotowe z opcją AC!

 

Podsumowanie 

 

Dobre ubezpieczenie dla floty własnych samochodów ciężarowych to spokojny sen dla właścicieli, ale również spokojna praca dla kierowców. Dzięki ubezpieczeniom mogą oni swobodnie wykonywać swoją pracę bez stresu związanego z awarią daleko od domu. Niektóre ubezpieczenia flotowe mogą obejmować nawet pracowników i ich rodziny!

 

Industrialny metalowy hoker stołek barowy z oparciem https://gosciniecmurckowski.pl/delikatnosc-i-surowosc-konsola-waska-do-przedpokoju-w-stylu-loft/ https://gayer.com.pl/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje-z-nuta-industrialna/