Jaka lampa ogrodowa wisząca sprawdzi się w strefie relaksu?

Przydomowy ogród to doskonałe miejsce do zaaranżowania przestrzeni wypoczynkowej. Szukając inspiracji na niebanalny ogród, warto wykorzystać propozycje topowych projektantów. Poza meblami i dodatkami, warto również zadbać o odpowiednie oświetlenie – lampa ogrodowa wisząca to jedna z ciekawszych propozycji. Jakie lampy wybrać, aby cieszyć się niebanalną przestrzenią wypoczynkową?

Lampa ogrodowa wisząca – ekologiczne lampy solarne

Jakie meble okażą się strzałem w dziesiątkę? Wśród najchętniej kupowanych wymienia się fotele ogrodowe, ale też sofy czy leżanki. Aranżując przestrzeń, koniecznie pamiętajmy o tym, jak ważne jest oświetlenie strefy wypoczynkowej. Lampa ogrodowa wisząca oraz lampiony wiszące pozwolą na oświetlenie ogrodu i nadanie mu niebanalnej oprawy. Lampy solarne to produkt wspierający środowisko – mogą być one ładowane na dwa sposoby: poprzez kabel USB, jak również przez energię słoneczną. Lampy takie świecą w trzech trybach, przez co użytkownik sam decyduje o tym, jak mocno mają one świecić. Wybór trybu pozwala też na regulowanie ubytku energii. Lampa ogrodowa wisząca tego typu tworzona jest najczęściej z aluminium – jest to tworzywo lekkie, zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Lampy solarne mogą być podwieszane na przygotowanych wcześniej konstrukcjach.

Lampa ogrodowa wisząca – lampiony rattanowe

Chcąc nadać otoczeniu wyjątkowego charakteru, warto postawić na lampy ogrodowe z rattanu. Te wyjątkowe produkty wpłyną na odbiór przestrzeni i pozwolą na kreowanie niebanalnych aranżacji. Lampa ogrodowa wisząca z rattanu tworzona jest z pnączy pozyskiwanych wyłącznie w etyczny sposób – pnącza zbierane są na plantacjach o zrównoważonym rozwoju, co pozwala na lepszą ochronę środowiska naturalnego.

https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/ https://galoo.pl/twoj-przedpokoj-mowi-wiecej-niz-myslisz-sprawdz-najnowsze-trendy/ https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/